SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel meriva 1.7 dti
Çmimi :
€2,450.00
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '16
Lloji :
Opel Meriva
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2003
ID e produktit :
122421
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Meriva tash ka ardh nga italia eshte ne gjendje shum te mir shpenzime shum te vogla eshte vetur familjare ekonomike

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Heset Ramadani
Prishtinë
044305221
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »