SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Audi A4 S4
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
2 Maj '16
Lloji :
Audi A4
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
190,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2005
ID e produktit :
122423
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Audi A4 S4 viti 2005 TDI 2.5 V6 .Nderruesi i shpetjtesive tiptronik 7 shpejtesi, uleset me nxemje, gjysem lekure,navigacion,radio me 6 CD-ja ,dritat B Xenon.Senzor para dhe mbrapa..Goma te reja M+S.Regjistrim edhe 11 muaj.Vetura sa po ka ardh ne RKS qe 1 muaj.Vetura eshte full Exktra.

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Amir
Prishtinë
049303376 044907907
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »