SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet
Çmimi :
€7,500.00
Kategoria :
Postuar :
10 Gusht '16
Lloji :
Peugeot 207
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
140,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2011
ID e produktit :
122459
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet : Peugeot 207 1.4 HDI 2011. Vetura eshte ne gjendje te rregullt me te gjitha serviset.Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Donjeta
Prishtinë
044466447
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »