SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet bmw 530d
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '16
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
218,000
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2002
ID e produktit :
122460
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet bmw 530d viti 2002 motori x5 e doganune tabelat e dorzuara 218.000 km

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
genti
Rahovec
044149342
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »