SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes 190
Çmimi :
€1,500.00
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '16
Lloji :
Mercedes 190
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1985
ID e produktit :
122466
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet merdes 190 disel n gjendje t rregullt regjistrim 6muj

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Egzon
045405829 viber +38649883578
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »