SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet VW touran 2.0 170ps automatik
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Touran
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
122478
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Touran 2.0 TDI 170ps automatik DSGKlima tronik , pulla vallon , shiber , senzora parkingu regjistrim deri vit te ri

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arian
045888345
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »