SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 5
Çmimi :
€7,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
239,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2005
ID e produktit :
122484
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 5 4motion sport ngjyre hiri. 239 000 te kaluara ka edhe librin e servisit prej se eshte prodhuar. Ka 6 shpejtsi ndrrusin manual. Pasqyret,gjamat,klimen elektronik. Bord konpjuterik. Navigacion. Mbyllje automatike. 103kw 140 ps Fellne 17 dhe gomat e veres te reja jan ndrruar ne muajin mars te 2016 ka edhe serviset te gjitha te kryera. Regjistrim deri me 08.01.2017 Regjistrimi i pare. 19.10.2004 Vetura eshte ne gjendje perfekte... Pres bleres serioz Per me shume info.044 790 484

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Andi
Ferizaj
044 790 484
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »