SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Honda MTX 125 cc
Çmimi :
€700.00
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '16
Lloji :
Honda
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
ID e produktit :
122499
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Honda MTX 125 kubik ne gjendje te rregullt
Ndrrim i mundshem
Viber +37745682681
Informata rreth publikuesit
Besart
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »