SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf V
Çmimi :
€4,600.00
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '16
Lloji :
VW GOLF
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
206,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
122510
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Ne gjendje shume te mire

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Lulzim
Vushtrri
+37745241809
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »