SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Golf 5
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
206,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
122515
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Golf viti prodhimit 2005 per me shum info. Kontkatoni ne nr 045241809

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Dardan
Vushtrri
044392030
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »