SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 4 , 4 Motion
Çmimi :
€2,399.00
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
264,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
122520
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes golf 4 1,9 disell i sa po ardhur nga gjermanja ne gjendje perfekte pa as ni defekt pa dogan,vetura eshte ne fund te vitit 1999 model i 2000 shum i ruajtur si mrena po ashtu edhe jasht Vetura posedon karrika me nxemje klimen klima tronik gjama me rrym 4x4 vrejtje fellnet nuk i posedon nr vb +38649283160

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Qendrim
Pristina
049283160
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »