SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOURAN 170ps
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
12 Korrik '17
Lloji :
Volkswagen Touran
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
223,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
122522
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet vw touran full opcion
Pulla vollon shiber klima tronic
Regjistrim deri nè fund vititPostuar nëpërmjet celularit.
045/888-345
Informata rreth publikuesit
Faton
Podujevë
044/049 406404
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »