SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shitet ose ndrrohet mercedes 250
Çmimi :
€2,100.00
Kategoria :
Postuar :
3 Maj '16
Lloji :
Mercedes 250
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
300,000
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
1989
ID e produktit :
122526
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet ose ndrrohet mercedesi 250d viti 89 me naft, centrall, abs, gomat e mira, servisin ja kam bere par dy muajve, regjistrim deri me 6 korrik

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Malishevë
049-254-573
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »