SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi A3 2.0 TDI AUTOMATIK DSG Sportback
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
Dje 16:50
Lloji :
Audi A3
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
168,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2009
ID e produktit :
122543
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
WWW.AUTOSALLONIYLBERI.COM 


Audi A3 2.0 TDI, AUTOMATIK DSG E Doganuar. I Importuar nga Gjermania.

* Audi A3 2.0 TDI Sportback
* AUTOMATIK DSG
* Multi funksion
* Navigacion
* Viti i prodhimit 2009
* KLIMATRONIC
* Karrikat ALKANTARA
* Nxemje ne Karriga
* Tempomat
* BordKompjuter
* ABS
* Airbag
* Dritare Elektrike
* ESP
* Hallogenka
* Auto Hold System
* Pasqyret me nxemje
* Senzora Shiu
* Alu Fellne
*MULTIFUNKSIONAutosalloni Ylberi
tel:044 773 659
045 251 965
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni YLBERI
Prishtinë
044 773 659
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues
Ky profil është i verifikuar

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »