SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW CADDY 1.9 TDI 2005 Me Dogan
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
19 Tetor
Lloji :
Volkswagen/VW Caddy
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
263,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
122556
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes vw caddy 1.9 tdi
viti 2005
Posedon centrall Fellga Gjomat Me RRym etj
Ne gjendje shum te mir e te ruajtun
Sapo ka Ardh Nga zvicrra
I doganuar
N.T.P Lindi-1
Prizren Ladovic Gjakov
044 198 736Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Leonit
Prizren
045349556
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »