SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jeep Grand Cherokee
Çmimi :
€6,200.00
Kategoria :
Postuar :
4 Maj '16
Lloji :
Jeep Cherokee
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
260,000
Motori (kubik) :
3100.00
Viti :
2000
ID e produktit :
122592
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
vetura është ne gjendje shum te mirë

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Driton
Pejë
049399053
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »