SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Meriva 1.7 CDTI
Çmimi :
€4,000.00
Kategoria :
Postuar :
17 Janar '17
Lloji :
Opel Meriva
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
170,000
Motori (kubik) :
1.70
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Airbags, Rregullues Klime, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
122594
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Eshte ne gjendje shum te mire dhe i ruajtur shum mire . TI i ka te kuqe 170.000 km .Regjistrim afro nje vit
Informata rreth publikuesit
Reshat
Prizren
049493203
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »