SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet hyundai ix55 2011
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
13 Maj '16
Lloji :
Hyundai Tjetër
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
88,500
Motori (kubik) :
3.00
Viti :
2011
ID e produktit :
122617
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Hyundai ix55 Shum i rujtun ngjura e zez 7 ulse

Full packetPostuar nëpërmjet celularit.
Viber: +37744691568
Informata rreth publikuesit
Leonard
Budaörs
+377 44 691 568
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »