SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Golf 1.9 tdi i thjesht
Çmimi :
€3,700.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '16
Lloji :
Volkswagen/VW Golf
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
270,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
1999
ID e produktit :
122624
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Golf 1.9 tdi pa te kuqe viti 1999 regjistrimi 22 korrik 2016 servisat krejt me koh kaishin rebraqni veq sa ja kom ndrru me komplet setin centrall me alarm goma te reja ne gjendje prrfekte nuk ka asteni defekt fotot flasin vet

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Flamur
Prishtinë
049800629
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »