SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
AUDI A2 1.2 DISEL
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '16
Lloji :
Audi A2
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
277,000
Motori (kubik) :
1.20
Viti :
2003
Ekstra :
ABS, Alarm, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime
ID e produktit :
122625
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
AUDI A2 DISEL 1.2 HIRI ME RKS
Informata rreth publikuesit
Valon
Prizren
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »