SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shes peugeot 407 1.6 hdi me klima funcsionale centrall hidraulik
Çmimi :
€4,500.00
Kategoria :
Postuar :
25 Shtator '17
Lloji :
Peugeot 407
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,100
Motori (kubik) :
1600.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, DVD Player
ID e produktit :
122627
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes peugeot 407 1.6 hdi me klima funcsionale centrall hidraulik abs esp tempomat panoram gjamat elektronik fellne ne gjendje te mir teknike i ardhur nga jasht me regjistrim ne RKS . Cmimi 4500 euro
Informata rreth publikuesit
Toni
Prishtinë
049604962
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »