SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes slk 2.3kompresor ..kabrio..
Çmimi :
€3,999.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '16
Lloji :
Mercedes SLK 230
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
19,999
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
2001
ID e produktit :
122628
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Mercedes. Slk 2.3komprrsor kabrio. Ne gjesje prefekte

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rexhep
Lipjan
044445452
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »