SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
MERCEDES C 350 CDI AMG PAKET
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '16
Lloji :
Mercedes C 350
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
191,000
Motori (kubik) :
3500.00
Viti :
2010
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
122662
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
MERCEDES C 350 CDI AMG PAKET
170 KW
V.P 2010
Mbështetëse për duar para me fijok, dhe mbrapa
Xhamat para dhe mbrapa elektrik
Pasqyret e jashtme elektrike dhe me ngrohje
Senzora parkimi para dhe mbrapa
Timoni multifunksional nga lëkura
Ulset. Sport
Ulset elektrike dhe memory. Bordkopjuter “Plus”
Radio CD SD CARD,abs .Esp ,Airbag Navigacion
Senzor shiu
Fellne alumini
Farat me rregullim të lartësisë
Llajsne dekoruese nga kromi
Drita të mjegullës
Dritat kryesore Bi-Xenon
Tempomat
2 Çelësa
Mbyllje qendrore
Alarm kunder vjedhjes
Gjendja teknike dhe optike PERFEKTE. Vetura është e Doganuar.
Çmimi sipas marrëveshjes.
Per më tepër informata na vizitoni në autosallonin tonë apo kontaktoni në
045 255 359
044 650 141
www.erber-ks.com 
Informata rreth publikuesit
Auto Salloni ERBER
Prizren
044650-141
Prizren [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »