SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Peugeot 308 1.6 hdi dizel
Çmimi :
€4,900.00
Kategoria :
Postuar :
19 Qershor '16
Lloji :
Peugeot 308
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
156,000
Motori (kubik) :
1.60
Viti :
2011
ID e produktit :
122676
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes peugeot 308 1.6 hdi vetura e posa ardhur nga franca vetura posodon klm tip tronik abes dritat elektronik tele komandat ne timon gjamat elektronik espe vetura me liber te servisit pisi kadal pi garazhde dhe juv garatojm per kilometra Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arian
Viti
045/367/133
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »