SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mercedes CLK
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë Gaz
Kilometrazha :
220
Motori (kubik) :
2.30
Viti :
2000
ID e produktit :
122681
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes mercedes clk 230 kompressor

Viti 2000 model 2002 optike

Ngjyre hiri

Shiber me hapje elektrike

Karrika me levizje elektrike

Karrika me nxemse

Dritare me haphe elektrike

Pasqyre me mbyllje elektrike

Sensor per parkim para edhe mbrap

Komanda ne timon

Klima

Karrika extra rryp me dy ngjyra

Automatik

Full extra

Me tabela te gjermanis

Boj edhe ndrim


Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Gold
Zürich, Switzerland
‭+49 163 1510302‬
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »