SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet POLO
Çmimi :
€1,650.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '16
Lloji :
VW POLO
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
2
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
280,000
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Radio, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike
ID e produktit :
122703
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet polo vw- viti 2000-1.4 TDI 75 Ps dhe i padoganuar
Numri kontaktues 049282764 dhe viber +38649282764
Informata rreth publikuesit
Taulant
Kacanik
Kacanik [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »