SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet audi a6 allroad 2004
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
11 Qershor '16
Lloji :
Audi Allroad
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
1
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2004
ID e produktit :
122714
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet audi a6 allroad 4x4 2004 2.7 bt
049662337
Informata rreth publikuesit
B
Prishtinë
049662337
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »