SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Opel Astra -07
Çmimi :
€4,800.00
Kategoria :
Postuar :
10 Maj '16
Lloji :
Opel Astra
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2006
ID e produktit :
122719
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Opel Astea 2006 ne gjendje perfekte Viber +37744610804

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Amir
Prizren
044610804
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »