SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Bmw 535d M-packet FACE-LIFT
Çmimi :
€12,800.00
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '16
Lloji :
BMW 535D
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
211,000
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2008
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
122727
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes Bmw 535d dizel M-packet FACE LIFT vetura eshte e ardhur nga zvicrra ( pa dogan) libreza e qlajmruar vetura posedon :
- Automatik Tiptronik
- viti i prodhimit 07.05.2007
- M-packet
- climatronic 2 sezonale
- Navigacion me ekran te madh
- cd , dvd , shanzher , tel me blotuth
- ulset ilkur
- ulset me ndamje
- ulset elektronike me memorje
- ulset me nxemje
- komanda ne timon
- Timon sport
- tempomat
- timon me lift me ulje dhe ngritje automatike
- 4 gjamat elektronik
- perde mbrapa elektronike
- pasqyret elktornike
- star stop me dhez me gisht
- senzor shiut
- senzor parkingu para dhe prapa
- bord kombjuter
- xenon
- bixenon + Robot
- treguesit lled
- shiber
- farat para dhe mbrapa lled
- drita te mjegulles
- pasqyret palohen ne menyr automatike
- fellne me goma 17
- 2 qelsa
- 211000 km me libra te servisit
- vetura eshte ne gjendje shum te mir dhe eshte ruajtur si mbrenda ashtu edhe jasht
- 044-234-686
- presim blers serioz
Informata rreth publikuesit
Dion
Vushtrri
044-234-686
Vushtrri [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »