SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
SHITET TOURANI 1.9 TDI ME DOGAN 7 ULSE
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
5 Maj '16
Lloji :
Volkswage
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
161,000
Motori (kubik) :
1900.00
Viti :
2008
ID e produktit :
122733
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
full extra tiptop

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ibni
Podujevë
044241608
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »