SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
opel zafira 2.2 dizel viti 2005
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
6 Maj '16
Lloji :
Opel Zafira
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
285,000
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags
ID e produktit :
122762
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
posedon
klim
abs esp airbag
pulla ne timon
7 ulse
gjama me rrym
fellga
regjistrim 10.02.2017
Informata rreth publikuesit
Hamdi
Prishtinë
044406659
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »