SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
She's BMW 530XD M packet
Çmimi :
€32,000.00
Kategoria :
Postuar :
6 Maj '16
Lloji :
BMW 530d
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
130
Motori (kubik) :
3000.00
Viti :
2011
ID e produktit :
122780
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ndroj Bmw 530 XD full extra viti 2011 rexhistrimin E par Shum I rujtum pa as ni investim me guma te reja servisat komplet te krym Viber 044264655.


................... ...................... astra vw golf 1 2 3 4 5 bmw mercedes pezho pegoet 206 307 407 vw lupo ford sedan audi a1 a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 sedanPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blerim
044264655
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »