SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 4 Pacific 1.9 TDI 74 KW Karavan 2004
Çmimi :
€3,189.00
Kategoria :
Postuar :
6 Maj '16
Lloji :
VW GOLF
Ngjyra :
Kaltër
Nr. i dyerve :
4
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Viti :
2004
Ekstra :
ABS, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Xhama Elektrikë, Hidraulik, Radio, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime
ID e produktit :
122784
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
VW Golf 4 1.9 TDI 74 KW Karavan me një "I" të kuqe
Lloji i modelit Pacifik Automatic / Tiptronic
Klimatronik
ABS
Mbyllje centrale
Dritare elektronike
Pasqyre elektronike
Llajsne si dhe të gjitha pjesët që e shoqërojnë një GOLF "Pacific" nga kromi
ESP
Air bag në tona anët
2 Çelësa
Goma të reja
Fellne alumini
Librën e servisit - deri më 2010 i servisuar rregullisht, pastaj jo, siç duket ka ndenjur pa përdor disa vite...derisa është shitur, siç edhe ka ndejtur pa shitur kur është prodhuar në 2003 deri në 2004
Extra i ruajtur brenda dhe i pastër, ndërsa te gepeku ca shenja të vogla të ndryshkut siç po i shihni në foto
Në gjendje teknike shumë të mirë (prova e mundshme për blerës serioz)
I importuar nga Gjermania
Viti i prodhimit qershor 2004

Fotot origjinale të gjitha
Informata rreth publikuesit
erreterr
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »