SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Njoftimet » Opel Astra 1.7 CDTI-2005
Çmimi :
€3,200.00
Kategoria :
Postuar :
6 Maj '16
Lloji :
Opel Astra
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
238,000
Motori (kubik) :
1700.00
Viti :
2005
Ekstra :
ABS, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Radio, Airbags
ID e produktit :
122795
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Opel me dogan te paguar i sapoardhur nga Italia ne gjendje te shkelqyer.0674742092
Informata rreth publikuesit
Emerson
Durrës
Durrës [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »