SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet ford focus 1.8 tdci
Çmimi :
€3,600.00
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
Lloji :
Ford
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
212
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2003
ID e produktit :
122817
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ford focus 1.8 tdci posedon hidrolik , centrall , mbyllje qendrore , klim , abs , gjamat elektronik , ne gjendje te rregullt teknike regjistrim deri me 21.09.2016 mund te kontaktoni edhe ne nr 049934807ose 049737240

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Rajmond
Mitrovica, Kosovo
044165841
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »