SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Yamaha cross yz 250cc 4taksh
Çmimi :
€2,000.00
Kategoria :
Postuar :
7 Maj '16
Lloji :
Yamaha
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
838,291,928
Motori (kubik) :
2.50
Viti :
2004
ID e produktit :
122818
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Motorri ne gjendje te rregullt .Serviset e kryme Bej edhe ndrrim

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Blendi
Pejë
049168472
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »