SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Mondial 150cc Rf
Çmimi :
€300.00
Kategoria :
Postuar :
7 Maj '16
Lloji :
Piaggio
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
3,300
Motori (kubik) :
150.00
Viti :
2008
ID e produktit :
122863
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet motori ne gjendje te regult maqinen eka shumTmir tre shum pak i perdorer muni me ardh edhe me provu ndroj motorin edhe me iphon 6 16gb 64gb 3000 tkalumeIka motori muni kontaktoni edhe. Viber whatsap +38649497005

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Emra
Prishtinë
049497005
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »