SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Range Rover Sport
Çmimi :
€22,500.00
Kategoria :
Postuar :
9 Qershor '16
Lloji :
Land Rover Range Rover Sport
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
229,170
Motori (kubik) :
2700.00
Viti :
2007
ID e produktit :
122903
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Range Rover Sport 2.7 HSE


Gjitha Serviset i ka ne Servis te autorizuar ne Range Rover , I ardhun nga Zvicra .
2 Pare Goma me Fellne per Vere dhe Dimer.
Bluetooth -tel , Sensora Parkingu , Shiberin lart
ABS, Alarm, CD-mp3 , Pasqyre Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje para dhe pas ,Dritat mrapa te modelit te ri ,Navigation sistem .
Informata rreth publikuesit
Range
Ferizaj
045444304
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »