SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Fiat Doblo
Çmimi :
€2,600.00
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
Lloji :
Fiat Doblo
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2001
ID e produktit :
122907
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet fiat doblo ne gjendje shume te mire , 1.9 dizell , goma te reja , abs , gjama me rrym , centrall etj , regjistrim deri ne muajin e 9 - 044 788 955

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Petrit
Los Angeles, California
045 692 694
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »