SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Audi S3 1.8TURBO
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
Lloji :
Audi S3
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
3
Kategoria :
Coupe
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
19,000
Motori (kubik) :
1.80
Viti :
2000
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, DVD Player, Karrige Elektrike, Spoiler
ID e produktit :
122912
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Audi s3 1.8 TURBO full extra
Karrika recaro
Kliamtronik
Karrikat me rrym plus nxemje
Shanzher 6cd BOSE
Fellne 235\40\18 me goma treja
Xenon Bi-xenon
Regjistrim 11 muaj.
Informata rreth publikuesit
Florenti
Prishtinë
044441317
Prishtinë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »