SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Jaguar S-Type 2.7 V6 Dizell
Çmimi :
€6,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
Lloji :
Jaguar S-Type
Ngjyra :
Hirtë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Limuzinë
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
200,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2007
Ekstra :
ABS, Alarm, CD Player, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Child Locks, Rregullues Klime, Cruise Control, DVD Player, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu, Spoiler, Dritare Ngjyrosura
ID e produktit :
122916
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes ose Ndrroj Jaguar S-type 2.7 v6 BiTurbo Dizel , viti i prodhimit 2007 , eshte ne gjenjde shum te mir teknike, full extra , i sapo ardhur nga Zvicrra.
Numrat kontaktues : 044/049-541-452 ose ne viber +38649 441 415
Informata rreth publikuesit
Shpend
Fushë Kosovë
049441415
Fushë Kosovë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »