SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Renault Laguna - 2003-1.9dci
Çmimi :
€3,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
Lloji :
Renault Laguna
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
240,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2003
ID e produktit :
122922
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Renault Laguna-2003-1.9dci ne gjendje te mire regjistrim ka edhe 12 muajPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Fatos
Prizren
+36307474480
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »