SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
shes mercedes c200 2008
Çmimi :
€12,500.00
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
Lloji :
Mercedes C 200
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
250,000
Motori (kubik) :
2149.00
Viti :
2008
ID e produktit :
122927
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shes mercedes c200 viti 2008 automatik

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Valon
Mitrovice
049883145
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »