SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Renult Clio 1.4 2002
Çmimi :
€1,800.00
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
Lloji :
Renault Clio
Marshi :
Manual
Karburanti :
Benzinë
Kilometrazha :
97
Motori (kubik) :
1.40
Viti :
2002
ID e produktit :
122947
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet renault clio 1.4 benzin Viti prodhimit 2002 Te kalura 98.000 me liber servisi Servisin e fundjt me 94.000 ku ka te ndrruar rryp dhemzor set I ardhur nga zvicra Posedon navigacion Goma te veres Gjamat elektronik Gjamat color I ruajur si mrenda ashtu dhe jasht Per me shum thirr ne nr 049707174

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Prizren
049666157
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »