SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW TOURAN 1.9TDI
Çmimi :
€4,200.00
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
Lloji :
VW TOURAN
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
220,000
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
122955
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet touran 1.9 TDI Viti 10.2005 Tenkaluara 222.000 me liber servisi te garantuara I ardhur nga zvicrra 7 ulse Goma michelin find te reja me vit 2015 Esht shum i ruajte per me shum thirr ne nr 049600119

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Prizren
049666157
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »