SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes Benz vito 110
Çmimi :
Marrëveshje
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
Lloji :
Mercedes Vito
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
211,521
Motori (kubik) :
2.20
Viti :
1998
ID e produktit :
122960
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Vito 110-viti 98 eshte ne gjendje te rregulltPostuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Ardiit
Krushë E Madhe
+37745989643
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »