SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW PASSAT 2.0TDI
Çmimi :
€5,800.00
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
Lloji :
VW PASSAT
Marshi :
Tiptronik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
202
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2007
ID e produktit :
122961
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
shitet Passat 2.0 TDI viti 12.2006 te kaluara 203.000 me liber servisi te garantuara Automatik posedon NAVI Tempomat mbajtes distance ne autostrad nga veturat tjera mbajtes distance ne via ,vozitje me programim ulset me nxemje klima tronik pulla ne vollan goma dimri shum shum i ruajtur per me shum thirr ne nr 049707174

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Prizren
049666157
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »