SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
VW GOLF 5 1.9TDI
Çmimi :
€4,999.00
Kategoria :
Postuar :
8 Maj '16
Lloji :
VW
Marshi :
Manual
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
258
Motori (kubik) :
1.90
Viti :
2005
ID e produktit :
122965
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet golf 1.9 TDI 4 motion Viti 2005 Tenkaluara 258.000 me liber servisi te garantuara I ardhur nga Zvicrea Posedon fellne me goma dimri Klima tronik Ulset me nxemj Tempomat etj, qmimi 4999 ero i diskutushem Per me shum thirr ne nr 049707174

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Burim
Prizren
049666157
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »