SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
bmw 320d
Çmimi :
€5,500.00
Kategoria :
Postuar :
17 Maj '16
Lloji :
BMW 320D
Ngjyra :
Zezë
Nr. i dyerve :
5
Kategoria :
Karavan
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.00
Viti :
2002
Ekstra :
ABS, Alarm, Immobiliser, Rrota Aliazhi, Mbyllje Qendrore, Pasqyra Elektrike, Xhama Elektrikë, Karrige me Ngrohje, Hidraulik, Radio, Navigacion Satelitor, Xham Dielli, Airbags, Rregullues Klime, Karrige Elektrike, Sensor Parkingu
ID e produktit :
122985
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shes bmw 320d, ne gjendje shum te mire, posedon: nxemje ne karrika, automatik, Senzora, Navigacion, Telefon... ETJ Etj
Informata rreth publikuesit
BuuChi
Mitrovicë
049 862-386 049 869-904
Mitrovicë [harta]
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »