SHPALLJE
SHOP - Bleni Online
Blog
Kyçuni
Regjistrohuni
POSTO NJË SHPALLJE
Shitet Mercedes-Benz C270
Çmimi :
€6,900.00
Kategoria :
Postuar :
25 Gusht '16
Lloji :
Mercedes-Benz
Marshi :
Automatik
Karburanti :
Naftë
Kilometrazha :
210,000
Motori (kubik) :
2.70
Viti :
2003
ID e produktit :
122986
0 Shpërndarje
Përshkrimi :
Shitet Mercedes Benz C270 ne gjendje perfekte dhe shum i ruajtur !Me fellne te reja sic shihen ne foto,vetura ska fjal !MercedesBenzC270

Postuar nëpërmjet celularit.
Informata rreth publikuesit
Arbnor
Munich, Germany
+37745939520
Abonohu tek ky publikues

Sa harxhon?

Klikoni këtu për të kalkuluar shpenzimet e makinës tuaj në:
Qytet,
Autostradë,
dhe Kombinim.
Më shumë
© 2016 - Peshkuiarte.com Të gjitha të drejtat janë të rezervuara.
Go Daddy Seal
RUANI PËR MË VONË
Abonohu
Shpallja tjetër »